Skip to main content

VC OSTRAVY

VC Ostravy 25.9.2010

V sobotu 25. 9. 2010 se konala VC Ostravy. Turnaje se zúčastnily i zahraniční závodníci z Polska, Slovenska a Ukrajiny. Z našeho oddílu přijelo šest závodníků, kterým se podařilo vybojovat 5 zlatých, 1 stříbrnou a 2 bronzové medaile. Přestože naše výprava patřila k nejméně početným, podařilo se nám v celkovém hodnocení klubů umístit na čtvrtém místě a jen těsně nám unikl pohár, který obdržely kluby na prvních třech místech.

Umístění:

1. místo – Muchová Hana, Krčma Lukáš, Preis Pavel, Preis Patrik.

2. místo – Preis Patrik.

3. místo – Křížová Vendula, Krčmová Klára.

Muchová Hana – Zápasila ve dvou kategoriích. V kategorii starších žákyň do 44 kg a starších žáků do 42 kg. Celková bilance 6 vítězství a žádná porážka hovoří za vše. Hanka předvedla hezké judo a byla oporou našeho družstva.

Krčma Lukáš – V kategorii mláďat ve váze do 53 kg měl jednoho soupeře, s kterým měl na zápasy vyrovnanou bilanci 1/1, ale díky lepšímu skóre obsadil 1. místo.

Preis Pavel – V kategorii mláďat do 26 kg měl 11 soupeřů. Ve všech zápasech zvítězil na ipon a získal tak zaslouženě zlatou medaili.

Preis Patrik – Zápasil ve dvou kategoriích. V kategorii mláďat do 23 kg a 26 kg. Prohrál jen ve finále do 26 kg s Pavlem a získal tak zlatou a stříbrnou medaili.

Křížová Vendula – V kategorii mladších žákyň do 48 kg měla tři vyrovnané zápasy. Vendy se nedá upřít bojovnost, ale musí zapracovat na technice a i fyzička nebyla nejlepší. Pochvala za bojovnost a přístup ke každému zápasu.

Krčmová Klára – V kategorii mláďat do 40 kg měla velice těžké soupeřky. Jednu však dokázala porazit a získat tak bronzovou medaili.

Celkově hodnotím turnaj jako velice úspěšný a chválím celé družstvo.

Radim Preis