Skip to main content

ČP JIHLAVA - ŽÁCI

Zdravím všechny, kteří se zajímají o dění v našem klubu a o výsledky našich svěřenců. S radostí Vám musím sdělit, že máme šikovné judisty a judistky. V neděli 16. 10. 2011 jsme se zúčastnili kvalifikačního turnaje v Jihlavě a zase jsme se neztratili. Společně jsme dovezli 6 cenných kovů.

Jedinou zlatou medaili v mladších žácích vybojoval Pavel Preis, ve finále po těžkém boji stříbrnou medaili získala naše bojovnice Zuzka Dračková, boj o zlatou utekl Pavlovi Švecovi v semifinálovém utkání s dlouhodobým protivníkem Mozaevem a tak z toho byla bronzová medaile. Další bronz vydřel náš Ježourek Roman v nejtěžší kategorii.

Starší žáci to měli o něco těžší, ale nenechali se zahanbit a vybojovali dvě bronzové medaile. Jednu získala Vendula Křížová, při troše štěstí to mohl být boj o zlato a druhou naše Muška Hanka bohužel tentokrát ne zlatá:o) ale věřím, že si to holky schovávají na mistrovství republiky a tam budou zlaté. V zápase o bronz prohrál Lukáš Krčma, kterému se zase nepodařilo zhubnout do nižší váhovky  – třeba příště. Daňouch Bradáč po netaktickém zápase, ve kterém vedl na wazary mohl klidně bojovat také o cenné kovy, ale bohužel vypadl ve druhém kole – bilance 1/1.Marek Mahr ve vyšší váhové kategorii se zatím tak trochu hledá, vypadl v opravách – bilance ½. Ostatní bojovali a získávali zkušenosti: Honza Rovenský – bilance 0/2, David Prokeš – bilance 0/1, Jirka Pác – bilance 0/1, Ondřej Misař – bilance 0/1 . Medailistům a kvalifikantům na mistrovské soutěže blahopřeji a těm co neuspěli, přeji pevnou vůli a trpělivost v dalším sebezdokonalování.
Váš trenér Jirka Halva