Skip to main content

MALÁ BEDÝNKA

Dne 7. 12. 2011 se konalo zakončení sezony 2011 spojené s vyhlášením nejlepších judistů v žákovských kategoriích a tradiční oddílový turnaj, kterého se zúčastnilo 73 soutěžících.

NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ ZÁVODNÍCI V KATEGORII MLÁĎATA, MLADŠÍ A STARŠÍ ŽÁCI A ŽÁKYNĚ A VYHODNOCENÍ ROKU 2011

Protože se nám v letošním roce v mládežnických kategoriích mimořádně dařilo, bylo velice těžké rozhodnout o nejlepších judistech. V letošním roce se nám do dnešního dne podařilo získat neuvěřitelných 371 medailí, z toho 154 zlatých, 120 stříbrných a 97 bronzových. Když k tomu připočítáme ještě 7 pohárů pro nejlepší družstva turnaje, zdá se to až neuvěřitelné.

Nejúspěšnější judisté v kategorii mláďat za rok 2011

Rozhodnout o nejlepších judistech v kategorii mláďat bylo v letošním roce velice těžké a to z toho důvodu, že hned několik našich nejmladších judistů podávalo během celého roku výborné výsledky. V kategorii mláďat jsme totiž na MMM získali 10 medailí.

Mistr Moravy:

 • Petrásková Anna
 • Chalupová Kateřina
 • Preis Patrik
 • Scholz Thomas

2. Místo:

 • Havlíčková Sabina

3. Místo:

 • Nekvapilová Markéta
 • Krčmová Klára
 • Černý Marek
 • Rovenský Lukáš
 • Waldsberger Tomáš
 • Přestože se na MMM umístila „až na 2. Místě“, za zisk 20 zlatých a 6 stříbrných medailí v tomto roce, titul nejlepší judistky v kategorii mláďat získala Sabina Havlíčková.
 • Nejlepším judistou v kategorii mláďat za rok 2011 se stal Patrik Preis.

Nejúspěšnější judisté v kategorii mladších žáků za rok 2011

V kategorii ml. žáků a žaček se na MČR umístil náš oddíl v celkovém hodnocení družstev na prvním místě a to hlavně díky Pavlovi Švecovi a Romanovi Ježkovi, kteří se stali Mistři ČR a Pavlovi Preisovi, který se umístil na místě druhém. Jak vidíte, tak ani tady nebylo vůbec jednoduché rozhodnout o nejlepším judistovi. Začněme, ale od kategorie ml. žaček.

 • Nejlepší judistkou v kategorii ml. žaček se stala Zuzana Dračková.
 • Nejlepším judistou v kategorii ml. žáků za rok 2011 se stal Pavel Švec.

Nejúspěšnější judisté v kategorii starších žáků za rok 2011

V kategorii starších žáků a žaček jsme měli rozhodování o něco snazší, protože jsme pro náš oddíl vybojovali na MČR dvě bronzové medaile.

 • Nejlepší judistkou v kategorii ml. žákyň za rok 2011 se stala Hanka Muchová.
 • Nejlepším judistou v kategorii st. žáků za rok 2011 se stal Petr Župka.

Chtěl bych poděkovat všem, kteří se na tomto úspěchu podíleli a také rodičům, za podporu v budování sportovní kariéry našich judistických nadějí. Doufám, že se nám bude dařit i v příštím roce alespoň tak jako letošní rok a že se ve výsledcích posuneme zas o kousek výš.

Velký dík patří i všem sponzorům a partnerům oddílu http://skkp.cz/klub/sponzori , kteří nás po celý rok podporují a těm co přispěli na letošní oddílový turnaj věcnými cenami jak pro nejlepší závodníky, tak pro všechny ostatní soutěžící. Firma COMIMPEX, která věnovala ceny pro nejlepší závodníky ještě poskytla všem členům oddílu Judo SK KP Brno vánoční slevu 10% na zboží zakoupené do konce letošního roku v prodejnách COMIMPEX http://www.comimpex.cz/prodejny?… (podmínkou je jen prokázání se průkazem judo na prodejně).

Závěrem bych ještě rád oslovil všechny rodiče a přátele juda, kteří by měli zájem a možnost podpořit náš oddíl i v následujících letech formou sponzoringu anebo jakkoliv jinak přispět k chodu oddílu, aby oslovili kohokoliv z členů výboru http://skkp.cz/klub

Radim Preis

Malá Bedýnka_2011.JPG
AttachmentSize
Výsledky_Malá Bedýnka_2011.pdf489.78 KB