Skip to main content

Dorostenecká liga

DL 2.kolo - Neúspěch pro SKKP

logo.gif

V sobotu 26.5. jsme se v Olomouci snažili vybojovat postup do podzimních finálových kol dorostenecké ligy pro rok 2012. Mužstvo se poskládalo oproti prvnímu kolu opticky lépe, bylo posíleno o 2 borce na hostování z Ostravy a proto jsem doufal (tedy spíš věřil), že nám postup nemůže uniknout.

DL 1.kolo Ostrava

Logo

Po týdnu od ČP jsme se opět vrátili do Ostravy, abychom zde bojovali v 1.kole DL. V souboji šesti družstev jsme si dali za cíl obsadit třetí místo, tím pádem postoupit do finálové skupiny a vyhnout se nepříjemným bojům o záchranu. Musíme sportovně přiznat, že týmy Ostravy a Olomouce jsou momentálně na vyšší sportovní úrovni, nicméně boj o třetí postupové místo je velmi vyrovnaný.

DL 3.KOLO

Sobota 1.10. a naši borci se prali na tatami ve třetím kole DL bohužel skupiny, která se nepere o medailová umístění :-( Uvolněná atmosféra a příležitost mladým na oťukání a přípravu na další rok..... bohužel výsledek špatný – bilance 0/3 na zápasy. Pozitivum je zapojení mladších do týmu a perspektiva, která se před námi otvírá.

DL 2011 - 2.kolo

Družstvo DL 2010

V neděli 5.6. bojovalo naše družstvo na tatami v Jičíně o možnost postupu do finálové skupiny DL. K tomu jsme potřebovali porazit v prvním zápase Olomouc a dále pak Jičín. Bohužel po vítězství nad Jičínam přišla těsná prohra 4:3 s Olomoucí a ta nám naděje na postup sebrala.

DL 2011 1.kolo

V sobotu jsme se po týdnu vrátili do Ostravy, aby jsme se zde pokusili navázat na dobré výsledky z ČP jednotliců. Bohužel nám to až tolik nevyšlo a v prvním kole DL jsme po třech prohrách a jedné remíze obsadili průběžnou čtvrou příčku. Nicméně stále doufám, že pokud budeme v nejsilnější sestavě příští kolo, podaří se nám do finálového kola mezi tři nejlepší proklouznout.

DL 4.kolo finálová skupina Jablonec nad Nisou

Družstvo DL 2010

V neděli 31.10. se konalo závěrečné kolo finálové skupiny DL pro rok 2010. Naši borci odjížděli do Jablonce s úkolem vylepšit průběžné 6. místo po třetím kole, což se jim po vynikajícím výkonu podařilo a dokázali se posunout těsně za medailovou pozici na místo čtvrté. To sice znamená o příčku níž nežli loni, nicméně jsme opět prokázali příslušnost k republikové špičce v této věkové kategorii.

3 kolo DL - Ostrava

Družstvo dorostenců - 3.místo DL 2009

V sobotu 2.10. bojovalo naše družstvo ve finálové skupině dorostenecké ligy v Ostravě. S bilancí jedné výhry a čtyř porážek (z čehož dvě byly hodně těsné) jsme odjížděli na průběžném 6.místě. Pokud budeme ve čtvrtém kole kompletní pevně věřím, že toto naše umístění minimálně o stupínek vylepšíme. Stínem závodů je zranění kolene Jirku Petra.

Syndicate content