Dorost

Soutěže věkové kategorie Dorostenci / Dorostenky.

ZAGREB

Zagreb_2012.JPG

V sobotu 13. 10. 2012 jsme se zúčastnili mezinárodního turnaje v Chorvatském Záhřebu. V konkurenci 431 soutěžících z 50 klubů, se nám podařilo vybojovat 2 zlaté a 3 stříbrné medaile.

3 místo taky místo hop hop hop :-( :-(

Posted in
Litoměřice 224.JPG

V Litoměřicích se konalo MČR družstev dorostenek, kam náš tým odjížděl s medailovými ambicemi a s troškou štěstí jsem myslel i na titul… , ale realita byla bohužel malinko jiná. Na mistrovský tým JK Olomouc děvčata letos sportovně neměla, druhá prohra se Sokolem Jihlava byla ovšem zbytečná. Musím uznat, že nikdo není neomylný a i já jako trenér mám na ní nasazením sestavy svůj díl viny.

Potřebujeme podpořit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Posted in

Tak jak určitě všichni půjdete dnes či zítra k volebním urnám podpořit naše sponzory, potřebujeme i my dělníci juda Vaši podporu na MČR družstev… Pevně věříme, že i s Vaší pomocí dokážeme se Zdeňkem dovézt do Králova Pole 2 medaile.....

DĚKUJEME

Jarda + Zdeněk

MVC Považská Bystrica

POVAZSKA_BYSTRICA.JPG

V sobotu 6.10 2012 se 24 sportovců z našeho klubu zúčastnilo MVC na Slovensku. Mezinárodní turnaj byl dobře obsazen a bylo tam 10 evropských států. Získali jsme neuvěřitelných 18 pohárů a 19 jsme získali v soutěži družstev za 2. místo.

DL 2.kolo - Neúspěch pro SKKP

V sobotu 26.5. jsme se v Olomouci snažili vybojovat postup do podzimních finálových kol dorostenecké ligy pro rok 2012. Mužstvo se poskládalo oproti prvnímu kolu opticky lépe, bylo posíleno o 2 borce na hostování z Ostravy a proto jsem doufal (tedy spíš věřil), že nám postup nemůže uniknout.

USK CUP PRAHA

Tuto sobotu 12.5.2012 v pražské hale na Folimance se naši judisté zúčastnili Pražského poháru. Jako první na tatami nastoupil Calin Panfili. Skorem 2 výhry a 2 prohry obsadil 7.místo.

Chomutov – dorost a junioři

Chomutov_j_d.JPG

Zdravím příznivce Královopolského juda, kterým se omlouvám za týdenní zpoždění tohoto článku. V sobotu 14. 4. 2012 se v Chomutově konal kvalifikační turnaj dorostenců a juniorů. Naši svěřenci vybojovali 4 bronzové medaile.

UHERSKÉ HRADIŠTĚ

uh0704_2012.JPG

Dne 7. 4. 2012 se konal Velikonoční turnaj v Uherském Hradišti. Z našeho oddílu se zúčastnilo 18 judistů, kterým se podařilo vybojovat 10 zlatých, 3 stříbrné a 4 bronzové medaile.

Tréninky o velikonočních prázdninách

Dobrý den / ahoj, o velikonočních prázninách 5.4 – 6.4. se ruší pouze čtvrteční trénink od 17 do 19 hod pro dorostence. Všechny ostatní čtvrteční a páteční tréninky budou probíhat beze změny.

V pondělí 9.4. se z důvodu uzavření haly ruší všechny tréninky.

Radim Preis

VC JABLONCE

Jablonec_2012.JPG

V pátek 23.3.jsme se vypravili s dorostenci a juniory do Liberce, kde nás liberečtí judisté ubytovali v místním dožu . Druhý den jsme vyrazili sbírat body na kvalifikační turnaj do Jablonce nad Nisou. Odvážení nevyšlo Tereze Krčálové a tak musela bojovat ve vyšší váhové kategorii,kde se jí vůbec nedařilo a odešla dvakrát poražena.