Skip to main content

Junioři / Juniorky

Soutěže věkové kategorie Junioři / Juniorky.

9.místo J.Petra na ME v Poreči!!!!

Jiří Petr na turnaji EJU Teplice

V sobotu 22.9. v cca 11:30 hodin odstartoval svoje vystoupení Jiří Petr na Mistrovství Evropy juniorů. Svůj kvalitní výkon, který stačil v konkurenci 46 závodníků ze 40 států na 9.místo začal sice pomaleji (jak u něj bývá zvykem), nicméně poté se buldočí vůlí prokousal do první poloviny tabulky.

Jiří Petr odjíždí na ME U20

Jiří Petr na turnaji EJU Teplice

Ve čtvrtek 20.9. odjíždí reprezentant našeho oddílu Jiří Petr společně se svým trenérem Jaroslavem Švecem do chorvatské Poreče, kde bude reprezentovat Českou republiku na Mistrovství Evropy kategorie do 20 let. Na tatami nastoupí v sobotu a přímý přenos jeho vystoupení můžete sledovat na stránkách ippon.org. Držte Jirkovi palce při vrcholu sezóny!!!

Jarda

Výsledkově tragické prázdniny pro reprezentanty našeho oddílu

images1.jpg

I když si většina z Vás užívala prázdnin (samozřejmě aktivně a s pozitivním přístupem ke sportu), naši reprezentanti bojovali i v letních měsících na turnajích Evropské tour juniorů a seniorů. Bohužel jejich výsledky byly slovy básníka řečeno NIC MOC, a spíš nic než moc :-( Společně jsme se zúčastnili Evropského poháru seniorů v Praze, Evropských pohárů juniorů ve Wroclawi, Praze a Berlíně.

JIŘÍ PETR TŘETÍ NA TURNAJI EJU V TARVISIU!!!

Jiří Petr na turnaji EJU Teplice

Obrovským úspěchem skončil pro Jirku další z kvalifikačních turnajů na ME U20 v Italském Tarvisiu. V konkureci 36 závodníků obsadil ve váhové kategorii 81kg třetí místo s bilancí zápasů 6/1, když jako jeden z mála musel absolvovat i předkolo. Tímto výsledkem se výrazně přiblížil startu na ME U20, které se uskuteční v září tohoto roku v Poreči.

Evropské turnaje borců SKKP Brno

Jiří Petr na turnaji EJU Teplice

Tuto sobotu a neděli tzn. 21.-22.4. se představili dva naši závodníci na Evropských tatami a zúčastnili se EP Teplice (Veronika Švecová) a EP St.Petersburg (Jiří Petr).

Jiří Petr v Rusku bojoval s bilancí 1/2, když nejprve získal velmi cenný skalp Německého reprezentanta Gutscheho, poté ovšem nestačil na borce z Kazachstánu a Turecka.

Chomutov – dorost a junioři

Chomutov_j_d.JPG

Zdravím příznivce Královopolského juda, kterým se omlouvám za týdenní zpoždění tohoto článku. V sobotu 14. 4. 2012 se v Chomutově konal kvalifikační turnaj dorostenců a juniorů. Naši svěřenci vybojovali 4 bronzové medaile.

MČR U20 Hranice na Moravě

Zdravím přátele našich stránek, kterým se nejprve omlouvám za týdenní zpoždění tohoto článku. Naše stránky budou brzy aktualizované a s novým designem – tak jsem čekal zda bude webmaster tak rychlý jak jsem doufal – no a nebyl :-(, zklamali i fotografové – nicméně jednu fotku jsem obdržel :-)

Tréninky o velikonočních prázdninách

Dobrý den / ahoj, o velikonočních prázninách 5.4 – 6.4. se ruší pouze čtvrteční trénink od 17 do 19 hod pro dorostence. Všechny ostatní čtvrteční a páteční tréninky budou probíhat beze změny.

V pondělí 9.4. se z důvodu uzavření haly ruší všechny tréninky.

Radim Preis

VC JABLONCE

Jablonec_2012.JPG

V pátek 23.3.jsme se vypravili s dorostenci a juniory do Liberce, kde nás liberečtí judisté ubytovali v místním dožu . Druhý den jsme vyrazili sbírat body na kvalifikační turnaj do Jablonce nad Nisou. Odvážení nevyšlo Tereze Krčálové a tak musela bojovat ve vyšší váhové kategorii,kde se jí vůbec nedařilo a odešla dvakrát poražena.

MT Brémy U20

Jiří Petr na turnaji EJU Teplice

V neděli 25.3. se člen našeho oddílu Jiří Petr zúčastnil s reprezentací ČR silně obsazeného mezinárodního turnaje v Brémách. V konkurenci 867 závodníků z 22 států (mimo jiné JPN, BRA, UZB, KAZ, FRA…)vypadl ve druhém kole váhy do 81kg s bilancí 1/1.

Syndicate content