Skip to main content

Muži / Ženy

Soutěže věkové kategorie Muži / Ženy.

MISTROVSTVÍ REPUBLIKY MASTERS

Posted in

Mistrovství republiky MASTERS se v sobotu 22.9.2012 zúčas­tnili Vitalij Baykalov, Karel Vojkůvka, Leoš Veselý, Marek Nekvapil, Radek Šedaj a Břetislav Bolf. V silné mezinárodní konkurenci se naši borci neztratili a všichni podali výkon na hranici svých možností. Někteří šli až za krajní mez!

Ve svých katergoriích se umístili:

Karel Vojkůvka 1. místo

Vitalij Baykalov 1.

Extraliga - 3.kolo

Posted in

Zítra všichni do staré haly na Vodovu ulici!!!

V sobotu 29.9. budou od 13:30 hodin bojovat naši muži o postup do finále extraligy. Soupeřem jim budou týmy Liberce, Mohelnice a Olomouce. Náš tým se představí bez polských posil a zraněného Jiřího Šánu, nicméně odchovanci se budou snažit dokázat, že mají své plnohodnotné místo v týmu. Přijďte povzbudit naše borce.

Chinggis khan cup Ulanbaatar

Posted in

V rámci mpongolského soustředění se zúčastnil Ivan Petr turnaje Světového poháru Chinggis khan cup. V silné konkurenci se bohužel ve váhové kategorii do 81kg neprosadil a vypadl v prvním kole s domácím závodníkem. Po turnaji Ivan dále pokračuje v tréninkovém procesu a přípravě na podzimní sezónu. Kompletní výsledky najdete na serveru www.ippon.org

Ivan Petr – Khutag 0:10

Jarda

VT Lignano, Ulanbaatar

Posted in
Ivánek papá v Mongolsku

V závěru prázdnin se naši nejlepší judisté zúčastnili dvou významných a velmi kvalitních soustředění. Týdenní VT v italském Lignanu, kde se za účasti více jak 400 závodníků připravovali na podzimní sezónu naši junioři a dorostenci již proběhlo a můžu říci, že splnilo svůj účel. Zejména J.Petr zde absolvoval velkou porci randori, která mu jistě půjde k duhu před blížícím se ME juniorů v Poreči.

Akademické mistrovství ČR

V úterý 12.6. proběhlo v malé hale SKKP Brno na Vodove Akademické mistrovství ČR 2012. Soutěž proběhla v rámci Českých akademických her.

Ex. liga judo muži

Posted in
ex_06_2012.JPG

V sobotu 9.6.12 proběhlo druhé kolo extaligy mužů.

Moravská liga 4. kolo - zhodnocení

Posted in
ML_2012.JPG

Tým SKKP Brno v tomto kole potvrdil 1. místo v Moravské lize – muži. Jako příprava na extraligu byly výkony velice pozitivní.

Orenburg, Kiev

Posted in
Ivan - GRE.jpg

Tyto dvě destinace byly o víkendu svědkem dalších judistických bojů, ve kterých účinkovali borci z našeho oddílu. Ivan Petr se v ruském Orenburgu představil na EP seniorů a bohužel podlehl hned v prvním kole Barkasovovi z Ruska na ippon a účinkování na turnaji pro něj skončilo.

9.místo Ivana Petra v Londýně na turnaji EP

Posted in
images_0.jpg

Ivan Petr odletěl bojovat o víkendu 12. – 13.5.2012 s re­prezentačním týmem U23 do Londýna, kde se zúčastnil turnaje Evropského poháru British open a kde bojoval o svou nominaci na ME U23, které se uskuteční na podzim v Praze. V konkurenci 35 závodníků ve váhové kategorii 81kg obsadil slušné 9.místo s bilancí zápasů 2/2.

Tréninky o velikonočních prázdninách

Dobrý den / ahoj, o velikonočních prázninách 5.4 – 6.4. se ruší pouze čtvrteční trénink od 17 do 19 hod pro dorostence. Všechny ostatní čtvrteční a páteční tréninky budou probíhat beze změny.

V pondělí 9.4. se z důvodu uzavření haly ruší všechny tréninky.

Radim Preis

Syndicate content